75
فرمانداری بشاگرد - اخبار > در جلسه شورای ورزش با موضوع ساماندهی امور جوانان در شهرستان بشاگرد مطرح شد
آخرین اخبار
اخبار > در جلسه شورای ورزش با موضوع ساماندهی امور جوانان در شهرستان بشاگرد مطرح شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٤٥٣١ 

 تاریخ:1397/11/01 


در جلسه شورای ورزش با موضوع ساماندهی امور جوانان در شهرستان بشاگرد مطرح شد

اگر ما مسئولین و مدیران از این فرصت و ظرفیت درست استفاده کنیم و هر دستگاهی به وظایف خودش در این حوزه شایسته عمل کند، موجبات پیشرفت کشور در حوزه‌های مختلف خواهد شد و عدم استفاده صحیح و درست از آن می‌تواند زمینه ساز چالش در حوزه های مختلف باشد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بشاگرد ، جلسه شورای ورزش با موضوع ساماندهی امور جوانان شهرستان  به ریاست رسول روح الامینی  ، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی  فرمانداری شهرستان  بشاگرد و با حضور بخشداران ،   و روسای ادارات مرتبط با این حوزه در شهرستان در فرمانداری برگزار شد.
در این جلسه روح الامینی  ، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی  شهرستان بشاگرد ضمن تسلیت ایام فاطمیه اظهار نمود : با اشاره به اینکه وجود جمعیت جوان در کشور به عنوان یک فرصت و ظرفیت است افزود: اگر ما مسئولین و مدیران از این فرصت و ظرفیت درست استفاده کنیم و هر دستگاهی به وظایف خودش در این حوزه شایسته عمل کند، موجبات پیشرفت کشور در حوزه‌های مختلف خواهد شد و عدم استفاده صحیح و درست از آن می‌تواند زمینه ساز چالش در حوزه های مختلف باشد.

این مقام مسئول ادامه داد: امروز مشکل اشتغال ، ازدواج  و مسکن موضوعات مهمی است که نیاز است با برنامه ریزی دقیق و دلسوزی و اهتمام ویژه همه مدیران حل و فصل شود و همه ما به کمک جوانان بیاییم تا بخشی از دغدغه های جوانان عزیز را کم کنیم .

ایشان اظهار کردند: دولت محترم هم در حوزه اشتغال ، ازدواج و مسکن توجه ویژه ای دارند. وی با اشاره به اینکه میان دو مقوله اشتغال پایدار ، ازدواج و تداوم زندگی مشترک رابطه مستقیمی وجود دارد ، افزود: با افزایش اشتغال ، نرخ ازدواج هم افزایش خواهد یافت .

وی همچنین با اشاره به اینکه نیازها و علایق جوانان امروز با سالهای گذشته متفاوت شده است ؛ افزود: باید این تفاوتها و نیازها شناسایی شود و بر اساس علایق جوانان برنامه‌ریزی داشته باشیم ؛ زیرا هر جا به جوانان اعتماد کردیم و به آنها میدان داده شد در آن بخش خروجی بهتر و موفقی داشتیم. بنابراین باید از ظرفیت و توانمندی جوانان در جایگاه‌های مختلف استفاده شود.


.انتهای پیام


خروج