جمعه ٢٠ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
کنکور برای اولین بار در بشاگرد برگزار می‌شود
به مناسبت ۱۴تیرماه روز شهرداری و دهیاری ها صورت گرفت:
عملیات بازگشایی قطعه دوم از روستای سیت ماسیتی تادرشهر
احمد محمودی فرماندار شهرستان بشاگرد در پیامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و یارانش، هفته قوه قضائیه را به تمام خدمتگزاران این عرصه تبریک و تهنیت گفت.
برترین های اصناف شهرستان بشاگرد
وی گفت: متاسفانه در روستاهای شهرستان مراسم عروسی و عزاداری برگزار شده و به یک باره در وضعیت هشدار قرار گرفته اند
کار گروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان به ریاست یوسف حسینی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار در سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد
آغاز عملیات اجرایی پروژه آسفالت محوربند بارک به گوهران
احمد محمودی فرماندار شهرستان بشاگرد به مناسبت سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و قیام تاریخی ۱۵ خرداد پیامی صادر کرد
بازدید از پل بیلی مرکز بخش گافروپارامون
جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا به ریاست احمد محمودی فرماندار بشاگرد در محل فرمانداری برگزار گردید
بازدید میدانی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی
کارگروه سلامتی و امنیت غذایی
اخبار > محمودی بیان کرد : تقارن سال تحصیلی جدید با هفته دفاع مقدس فرصتی ارزشمند است تا از ظرفیت عظیم هفته دفاع مقدس به نشر فرهنگ استقامت پرداخته شود.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٣١٣ 

 تاریخ:1398/06/27 


محمودی بیان کرد : تقارن سال تحصیلی جدید با هفته دفاع مقدس فرصتی ارزشمند است تا از ظرفیت عظیم هفته دفاع مقدس به نشر فرهنگ استقامت پرداخته شود.

وي با بيان اينكه عزت و احترام مردم ايران در دنيا مرهون فداكاريهاي شهدا، جانبازان و ايثارگران دوران دفاع مقدس است، اظهار داشت: بايد ارزش‌هاي دفاع مقدس براي نسل جوان تبيين و در بين آنها نهادينه شود.

 

 

 

 


Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بشاگرد   فرماندار بشاگرد در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس ، بر اجرای برنامه ها و فعالیت های این ایام در راستای نهادینه کردن ارزش های اسلامی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تاکید نمود

 

محمودی  بیان کرد : تقارن سال تحصیلی جدید با هفته دفاع مقدس فرصتی ارزشمند است تا از ظرفیت عظیم هفته دفاع مقدس به نشر فرهنگ استقامت پرداخته شود.

 

وی گفت: ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان  تبلیغات محیطی و فضاسازی شهری متناسب با موضوع هفته دفاع مقدس را قبل از شروع هفته در دستور کار قرار دهند.

 

وي با بيان اينكه عزت و احترام مردم ايران در دنيا مرهون فداكاريهاي شهدا، جانبازان و ايثارگران دوران دفاع مقدس است، اظهار داشت: بايد ارزش‌هاي دفاع مقدس براي نسل جوان تبيين و در بين آنها نهادينه شود.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

شهرستان بشاگرد

بشاگرد شهرستان نو بنياد بشاگرد در سال ۱۳۸۷ تاسیس و مرکز آن، شهر سردشت است. اين شهرستان محصور بینِ استان‌های هرمزگان و کرمان و سیستان و بلوچستان، با مساحت 9200 كيلومتر مربع و جمعيت 40007 نفر در فاصله 260 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 2 شهر ( گوهران و سردشت) و 3 بخش (مركزي- گوهران –گافر و پارمون).