جمعه ٢٠ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
کنکور برای اولین بار در بشاگرد برگزار می‌شود
به مناسبت ۱۴تیرماه روز شهرداری و دهیاری ها صورت گرفت:
عملیات بازگشایی قطعه دوم از روستای سیت ماسیتی تادرشهر
احمد محمودی فرماندار شهرستان بشاگرد در پیامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و یارانش، هفته قوه قضائیه را به تمام خدمتگزاران این عرصه تبریک و تهنیت گفت.
برترین های اصناف شهرستان بشاگرد
وی گفت: متاسفانه در روستاهای شهرستان مراسم عروسی و عزاداری برگزار شده و به یک باره در وضعیت هشدار قرار گرفته اند
کار گروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان به ریاست یوسف حسینی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار در سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد
آغاز عملیات اجرایی پروژه آسفالت محوربند بارک به گوهران
احمد محمودی فرماندار شهرستان بشاگرد به مناسبت سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و قیام تاریخی ۱۵ خرداد پیامی صادر کرد
بازدید از پل بیلی مرکز بخش گافروپارامون
جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا به ریاست احمد محمودی فرماندار بشاگرد در محل فرمانداری برگزار گردید
بازدید میدانی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی
کارگروه سلامتی و امنیت غذایی
اخبار > شهرستان بشاگرد با مقیاس جمعتی که دارد دارای نیروهای توانمند در سطح شهرستان و استان است که می توانند در هر منصب و پست و مقامی مدیریت کنند


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٥٢٢ 

 تاریخ:1398/07/11 


شهرستان بشاگرد با مقیاس جمعتی که دارد دارای نیروهای توانمند در سطح شهرستان و استان است که می توانند در هر منصب و پست و مقامی مدیریت کنند

احمد نفیسی در آئین تودیع و معارفه معاون سیاسی فرمانداری شهرستان بشاگرد اظهار کرد: شهرستان بشاگرد با مقیاس جمعتی که دارد دارای نیروهای توانمند در سطح شهرستان و استان است که می توانند در هر منصب و پست و مقامی مدیریت کنند

 

 

 

 


مراسم آیین تکریم و معارفه معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار و بخشدار گوهران با حضور دکتر نفیسی مدیر کل دفتر سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری هرمزگان در محل سالن اجتماعات فرمانداری بشاگرد برگزار شد

احمد نفیسی در آئین تودیع و معارفه معاون سیاسی فرمانداری شهرستان بشاگرد اظهار کرد: شهرستان بشاگرد با مقیاس جمعتی که دارد دارای نیروهای توانمند در سطح شهرستان و استان است که می توانند در هر منصب و پست و مقامی مدیریت کنند.

وی افزود: مردم و مسئولان شهرستان بشاگرد با ویژگی های خاص منطقه و با ولایت پذیری و ولایت مداری به عنوان شاخص های خوب شهرستان در استان هرمزگان هستند.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری هرمزگان عنوان کرد: این نیروها اگر کمی به خود باوری دست پیدا کنند اطمینان داریم که مشکلات را در حوزه های مختلف مرتفع می کنند.

وی با اشاره به اینکه کار و شغل یک امر ملی است، گفت: به همین منظور مقام معظم رهبری سال جاری را به نام اشتغال و رونق تولید نامگذاری کرده اند تا همه مسئولان برای این موضوع خدمات رسانی کنند.

نفیسی تصریح کرد: رای دادن حق الناس است و از این حق باید پاسداری شود و در این مسیر همه دستگاه ها و مردم با مشارکت حداکثری خود برای مشروعیت نظام تلاش کنند.

وی ابراز امیدواری که مردم بشاگرد با مشارکت حداکثری و حضور در پای صندوق های رای، حماسه به یادماندنی خلق کنند و بالاترین نرخ حضور را به خود اختصاص دهند.

گفتنی است؛ در این آیین از زحمات چند ساله « عباس رجبی پور » تقدیر و « یوسف حسینی » به عنوان معاون سیاسی فرمانداری بشاگرد معرفی شد.

وهمچنین شهریار رنجبری به عنوان بخشدار جدید بخش گوهران معرفی شد
 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

شهرستان بشاگرد

بشاگرد شهرستان نو بنياد بشاگرد در سال ۱۳۸۷ تاسیس و مرکز آن، شهر سردشت است. اين شهرستان محصور بینِ استان‌های هرمزگان و کرمان و سیستان و بلوچستان، با مساحت 9200 كيلومتر مربع و جمعيت 40007 نفر در فاصله 260 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 2 شهر ( گوهران و سردشت) و 3 بخش (مركزي- گوهران –گافر و پارمون).