جمعه ٢٠ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
کنکور برای اولین بار در بشاگرد برگزار می‌شود
به مناسبت ۱۴تیرماه روز شهرداری و دهیاری ها صورت گرفت:
عملیات بازگشایی قطعه دوم از روستای سیت ماسیتی تادرشهر
احمد محمودی فرماندار شهرستان بشاگرد در پیامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و یارانش، هفته قوه قضائیه را به تمام خدمتگزاران این عرصه تبریک و تهنیت گفت.
برترین های اصناف شهرستان بشاگرد
وی گفت: متاسفانه در روستاهای شهرستان مراسم عروسی و عزاداری برگزار شده و به یک باره در وضعیت هشدار قرار گرفته اند
کار گروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان به ریاست یوسف حسینی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار در سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد
آغاز عملیات اجرایی پروژه آسفالت محوربند بارک به گوهران
احمد محمودی فرماندار شهرستان بشاگرد به مناسبت سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و قیام تاریخی ۱۵ خرداد پیامی صادر کرد
بازدید از پل بیلی مرکز بخش گافروپارامون
جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا به ریاست احمد محمودی فرماندار بشاگرد در محل فرمانداری برگزار گردید
بازدید میدانی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی
کارگروه سلامتی و امنیت غذایی
اخبار > حضور پررنگ کلیه مدیران در مراسمات هفته بسیج


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠١٥٢ 

 تاریخ:1398/08/29 


حضور پررنگ کلیه مدیران در مراسمات هفته بسیج

فرماندار محترم شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از سرهنگ سلیمانی و تبریک هفته بسیج به اهمیت شرکت در این هفته اشاره کرده و از کلیه مدیران خواستند در کلیه مراسمات هفته بسیج حضور پررنگ و فعال داشته باشند.

 

 

 

 


 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بشاگرد احمد محمودی  ضمن تقدیر و تشکر از سرهنگ سلیمانی و تبریک هفته بسیج به اهمیت شرکت در این هفته اشاره کرده و از کلیه مدیران خواستند در کلیه مراسمات هفته بسیج حضور پررنگ و فعال داشته باشند.

وی در ادامه با اشاره به شرایط اجتماعی کشور در این روز ها  و ورود تعدادی از افراد آموزش دیده در این اعتراضات  و سمت و سو دادن اعتراضات مردم به سمت اغتشاش لزوم هوشمندی مردم را خواستار شد و گفت هدفمندی سوخت کار بسیار درستی است که باید در یک برهه ای از زمان انجام میشد.

رئیس شورای اداری شهرستان تصریح کرد مقام معظم رهبری از این تصمیم سران قوا حمایت کردند و بهره مندی همه افراد جامعه از منابع یارانه بنزین را یک اعدالت اجتماعی دانستند .

فرماندار محترم شهرستان در پایان به تبین سیاست های دولت تدبیر و امید پرداختند و افزودند قانون هدفمندی سوخت که اخیرا اعلام شده باید باعث افزایش قیمت ها درجامعه نشود و همچنین از افزایش نرخ حمل و نقل جلوگیری شود وی گفت نباید اجازه دهیم افراد غیر بومی باعث ترغیب مردم به قانون شکنی و افزایش اغتشاشات شوند.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

شهرستان بشاگرد

بشاگرد شهرستان نو بنياد بشاگرد در سال ۱۳۸۷ تاسیس و مرکز آن، شهر سردشت است. اين شهرستان محصور بینِ استان‌های هرمزگان و کرمان و سیستان و بلوچستان، با مساحت 9200 كيلومتر مربع و جمعيت 40007 نفر در فاصله 260 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 2 شهر ( گوهران و سردشت) و 3 بخش (مركزي- گوهران –گافر و پارمون).