سه شنبه ٢٩ مرداد ١٣٩٨
آخرین اخبار
گزارش تصویری
پیام تشکر فرماندار بشاگرد
کلید توسعه شهرستان بشاگرد با ایجاد راههای مناسب شکل می گیرد
رشد 42/8 درصدی اعتبارات کمیته برنامه ریزی شهرستان بشاگرد
روز قدس برگ زرین دیگری را در حماسه و ایثار و افتخار این خطه ولایت مدار ثبت نمود
بمناسبت روزملی خلیج فارس مراسم جشن ویژه این روز باحضور مردم ومسئولین درمحل کوهستان پارک شهر سردشت برگزار شد
همایش شوراهای اسلامی شهرستان بشاگرد بمناسبت روز ملی شوراها
فرماندار بشاگرد گفت : در صورت همکاری متولیان امر ودخیل در تولید و توزیع آرد می توان درصد قابل توجهه ای از اسراف و دورریخت آرد و نان را کاهش داد
دستگاههای مسئول ،متولی و نظارتی نظارت بیشتری بر قیمت و توزیع کالاهای اساسی داشته باشند
مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان جهت تحقق شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری رونق تولید نامگذاری شده است تمام تلاش خود را به کار گیرند
احمدمحمودی فرمانداربشاگرد بمناسبت اعیاد شعبانیه درچهارمین روزشعبان وروزجانباز به اتفاق امام جمعه محترم شهرستان ،اعضاءشورای اداری وبخشداران باحضور درمحل ستادفرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بافرمانده وپرسنل سپاه بشاگرد دیدار کرد
احمد محمودی فرماندار بشاگرد گفت دستگاههای اجرایی خدمات رسان آمادگی کامل را در برابر خطرات و حوادت داشته باشند
فرماندار شهرستان بشاگرد در پیامی، فرارسیدن اعیاد شعبانیه و میلاد امام حسین (روز پاسدار) را تبریک گفت
اخبار > در جلسه شورای ورزش با موضوع ساماندهی امور جوانان در شهرستان بشاگرد مطرح شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٤٥٣١ 

 تاریخ:1397/11/01 


در جلسه شورای ورزش با موضوع ساماندهی امور جوانان در شهرستان بشاگرد مطرح شد

اگر ما مسئولین و مدیران از این فرصت و ظرفیت درست استفاده کنیم و هر دستگاهی به وظایف خودش در این حوزه شایسته عمل کند، موجبات پیشرفت کشور در حوزه‌های مختلف خواهد شد و عدم استفاده صحیح و درست از آن می‌تواند زمینه ساز چالش در حوزه های مختلف باشد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بشاگرد ، جلسه شورای ورزش با موضوع ساماندهی امور جوانان شهرستان  به ریاست رسول روح الامینی  ، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی  فرمانداری شهرستان  بشاگرد و با حضور بخشداران ،   و روسای ادارات مرتبط با این حوزه در شهرستان در فرمانداری برگزار شد.
در این جلسه روح الامینی  ، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی  شهرستان بشاگرد ضمن تسلیت ایام فاطمیه اظهار نمود : با اشاره به اینکه وجود جمعیت جوان در کشور به عنوان یک فرصت و ظرفیت است افزود: اگر ما مسئولین و مدیران از این فرصت و ظرفیت درست استفاده کنیم و هر دستگاهی به وظایف خودش در این حوزه شایسته عمل کند، موجبات پیشرفت کشور در حوزه‌های مختلف خواهد شد و عدم استفاده صحیح و درست از آن می‌تواند زمینه ساز چالش در حوزه های مختلف باشد.

این مقام مسئول ادامه داد: امروز مشکل اشتغال ، ازدواج  و مسکن موضوعات مهمی است که نیاز است با برنامه ریزی دقیق و دلسوزی و اهتمام ویژه همه مدیران حل و فصل شود و همه ما به کمک جوانان بیاییم تا بخشی از دغدغه های جوانان عزیز را کم کنیم .

ایشان اظهار کردند: دولت محترم هم در حوزه اشتغال ، ازدواج و مسکن توجه ویژه ای دارند. وی با اشاره به اینکه میان دو مقوله اشتغال پایدار ، ازدواج و تداوم زندگی مشترک رابطه مستقیمی وجود دارد ، افزود: با افزایش اشتغال ، نرخ ازدواج هم افزایش خواهد یافت .

وی همچنین با اشاره به اینکه نیازها و علایق جوانان امروز با سالهای گذشته متفاوت شده است ؛ افزود: باید این تفاوتها و نیازها شناسایی شود و بر اساس علایق جوانان برنامه‌ریزی داشته باشیم ؛ زیرا هر جا به جوانان اعتماد کردیم و به آنها میدان داده شد در آن بخش خروجی بهتر و موفقی داشتیم. بنابراین باید از ظرفیت و توانمندی جوانان در جایگاه‌های مختلف استفاده شود.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

شهرستان بشاگرد

بشاگرد شهرستان نو بنياد بشاگرد در سال ۱۳۸۷ تاسیس و مرکز آن، شهر سردشت است. اين شهرستان محصور بینِ استان‌های هرمزگان و کرمان و سیستان و بلوچستان، با مساحت 9200 كيلومتر مربع و جمعيت 40007 نفر در فاصله 260 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 2 شهر ( گوهران و سردشت) و 3 بخش (مركزي- گوهران –گافر و پارمون).