يکشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٨
آخرین اخبار
گزارش تصویری افتتاح پروژ های عمرانی شهرستان بشاگرد با حضور دکتر حیدری
گزارش تصویری
پیام تشکر فرماندار بشاگرد
کلید توسعه شهرستان بشاگرد با ایجاد راههای مناسب شکل می گیرد
رشد 42/8 درصدی اعتبارات کمیته برنامه ریزی شهرستان بشاگرد
روز قدس برگ زرین دیگری را در حماسه و ایثار و افتخار این خطه ولایت مدار ثبت نمود
بمناسبت روزملی خلیج فارس مراسم جشن ویژه این روز باحضور مردم ومسئولین درمحل کوهستان پارک شهر سردشت برگزار شد
همایش شوراهای اسلامی شهرستان بشاگرد بمناسبت روز ملی شوراها
فرماندار بشاگرد گفت : در صورت همکاری متولیان امر ودخیل در تولید و توزیع آرد می توان درصد قابل توجهه ای از اسراف و دورریخت آرد و نان را کاهش داد
دستگاههای مسئول ،متولی و نظارتی نظارت بیشتری بر قیمت و توزیع کالاهای اساسی داشته باشند
مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان جهت تحقق شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری رونق تولید نامگذاری شده است تمام تلاش خود را به کار گیرند
احمدمحمودی فرمانداربشاگرد بمناسبت اعیاد شعبانیه درچهارمین روزشعبان وروزجانباز به اتفاق امام جمعه محترم شهرستان ،اعضاءشورای اداری وبخشداران باحضور درمحل ستادفرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بافرمانده وپرسنل سپاه بشاگرد دیدار کرد
احمد محمودی فرماندار بشاگرد گفت دستگاههای اجرایی خدمات رسان آمادگی کامل را در برابر خطرات و حوادت داشته باشند
اخبار > کلید توسعه شهرستان بشاگرد با ایجاد راههای مناسب شکل می گیرد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٧٨٩١ 

 تاریخ:1398/03/30 


کلید توسعه شهرستان بشاگرد با ایجاد راههای مناسب شکل می گیرد

استاندار هرمزگان گفت: با ایجاد راههای مناسب کلید توسعه شهرستان بشاگرد شکل می گیرد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بشاگرد ، فریدون همتی در جمع مردم دهستان جکدان  گفت: نام وآوازه شهرستان بشاگرد درهمه ایران به لحاظ محرومیت آن وجود دارد وپیش از این هم یکی از آرزوهایم این بود که بتوانم این منطقه را از نزدیک ببینم ،اما بعد از دوبار حضور بنده در طول خدمت دراستان هرمزگان مشاهده شده که مردم این منطقه با همه مشکلات موجود انسانهایی وارسته هستند وبا روحی پاک وبلند راه بزرگان خود را ادامه می دهند.

استاندار هرمزگان عنوان کرد: این روحیه وباور در مردم بشاگرد سبب شده  است که بر مشکلات منطقه تاثیر گذار باشد وسبب ماندگاری آنها در این منطقه باشد.

همتی با اشاره به اینکه در گذشته مردم این شهرستان برای رفتن به مراکز شهرهای میناب  وبندرعباس ساعتها راه طولانی را تحمل می کردند بیان داشت: به لطف جمهوری اسلامی ایران ومسئولان نظام این مسافت کوتاه شده ومردم در کمتر از دوساعت این مسیر را تردد می کنند.

وی به وجود نیروهای تربیت شده بشاگردی  درهمه بخشها اشاره کرد وگفت : امروزه درهمه منصب ها وپستهای دولتی ووغیر دولتی نیروهای بشاگردی حضور دارند که این نشان از رشد وپیشرفت منطقه است.

فریدون همتی گفت: برای برداشتن مشکلات بشاگرد باید پله پله قدم برداشت تا بتوان زمینه توسعه شهرستان فراهم شود واین حرکت جها دگونه نه تنها توقفی نداشته بلکه ادامه هم خواهد یافت.

استاندار هرمزگان با اشاره به بودجه تخصیص یافته  نقدی واسناد این شهرستان در سال گذشته گفت:93 میلیارد تومان اعتبار برای این شهرستان در نظر گرفته شده که با این میزان در شهرستان کارهای خوبی در حال اجرا است.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان پروژه آبرسانی از سد جگین به شهرستان بشاگرد را یک پروژه بزرگ وبا اهمیت خواند وتصریح کرد:در سفر ریاست جمهوری به استان هرمزگان در سال 96 این پروژه را جزء پروژه های مهم وبزرگ مطرح کردیم که تاکنون حدود 170 میلیارد تومان اعتبار هزینه این پروژه شده است.

همتی گفت: این پروژه با چندین ایستگاه پمپاژ که آب طبق آخرین بررسی های انجام شده تا دهه فجر55 روستا وآبرسانی از سدجگین  به بهربرداری خواهد رسید ومردم این شهرستان از نعمت آب بر خوردار خواهند شد.

استاندار هرمزگان بیان داشت: یکی از موضوعات ومشکلات دیگر که ذهن ما را  به خود درگیر کرده  راه وجاده های شهرستان است که با درست شدن آن شاهد اتفاقات وتوسعه وپیشرفت منطقه خواهیم بود .

همتی افزود: امیدواریم که بتوانیم در طول دوسال باقی مانده از دولت با تمرکز به این موضوع اقدامی انجام دهیم تا نور امید برای راهها در دل مردم روشن شود.

 

 

 

 

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

شهرستان بشاگرد

بشاگرد شهرستان نو بنياد بشاگرد در سال ۱۳۸۷ تاسیس و مرکز آن، شهر سردشت است. اين شهرستان محصور بینِ استان‌های هرمزگان و کرمان و سیستان و بلوچستان، با مساحت 9200 كيلومتر مربع و جمعيت 40007 نفر در فاصله 260 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 2 شهر ( گوهران و سردشت) و 3 بخش (مركزي- گوهران –گافر و پارمون).