چهارشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٨
آخرین اخبار
فرماندار بشاگرد در دیدار با دانشجویان گفت: از نقدهای سازنده دانشجویان و اساتید شهرستان استقبال می‌کنیم.
فرماندار بشاگرد گفت :، اعضاء ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان بشاگرد میبایست در آماده باش کامل باشند
اعضای هیات اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان بشاگرد مشخص شدند
بازدید میدانی فرماندار بشاگرد
احمد محمودی در این مانور گفت حوادث طبیعی خود به خود عامل خسارت نیستند
فرماندار بشاگرد افزود امروز تمام مسئولین و‌مردم حرف اول و آخر شان مقاومت در مقابل دشمن است که این برگرفته از بسیج است
جلسه کمیته برنامه ریزی اعتبار تملک دارایی های سرمایه ای ردیف کاهش آسیب های اجتماعی
بازدید احمد محمودی فرماندار و رئیس ستاد تنطیم بازار و امام جمعه و رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت، رئیس شبکه بهداشت درمان از اصناف شهرستان بشاگرد
به مناسبت هفته بسیج پیاد روی کارکنان
حضور پررنگ کلیه مدیران در مراسمات هفته بسیج
فرماندار بشاگرد گفت :اشتغال مهمترین مسئله مردم و مسئولین بوده و هست
همه دستگاههای اجرایی شهرستان در حالت آماده باش کامل قرار داشته باشند تا در صورت وقوع حادثه در اسرع وقت اقدامات لازم را معمول دارند.
راهپیمایی یوم الله 13 آبان ماه
اخبار > حضور پررنگ کلیه مدیران در مراسمات هفته بسیج


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠١٥٢ 

 تاریخ:1398/08/29 


حضور پررنگ کلیه مدیران در مراسمات هفته بسیج

فرماندار محترم شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از سرهنگ سلیمانی و تبریک هفته بسیج به اهمیت شرکت در این هفته اشاره کرده و از کلیه مدیران خواستند در کلیه مراسمات هفته بسیج حضور پررنگ و فعال داشته باشند.

 

 

 

 


 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بشاگرد احمد محمودی  ضمن تقدیر و تشکر از سرهنگ سلیمانی و تبریک هفته بسیج به اهمیت شرکت در این هفته اشاره کرده و از کلیه مدیران خواستند در کلیه مراسمات هفته بسیج حضور پررنگ و فعال داشته باشند.

وی در ادامه با اشاره به شرایط اجتماعی کشور در این روز ها  و ورود تعدادی از افراد آموزش دیده در این اعتراضات  و سمت و سو دادن اعتراضات مردم به سمت اغتشاش لزوم هوشمندی مردم را خواستار شد و گفت هدفمندی سوخت کار بسیار درستی است که باید در یک برهه ای از زمان انجام میشد.

رئیس شورای اداری شهرستان تصریح کرد مقام معظم رهبری از این تصمیم سران قوا حمایت کردند و بهره مندی همه افراد جامعه از منابع یارانه بنزین را یک اعدالت اجتماعی دانستند .

فرماندار محترم شهرستان در پایان به تبین سیاست های دولت تدبیر و امید پرداختند و افزودند قانون هدفمندی سوخت که اخیرا اعلام شده باید باعث افزایش قیمت ها درجامعه نشود و همچنین از افزایش نرخ حمل و نقل جلوگیری شود وی گفت نباید اجازه دهیم افراد غیر بومی باعث ترغیب مردم به قانون شکنی و افزایش اغتشاشات شوند.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

شهرستان بشاگرد

بشاگرد شهرستان نو بنياد بشاگرد در سال ۱۳۸۷ تاسیس و مرکز آن، شهر سردشت است. اين شهرستان محصور بینِ استان‌های هرمزگان و کرمان و سیستان و بلوچستان، با مساحت 9200 كيلومتر مربع و جمعيت 40007 نفر در فاصله 260 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 2 شهر ( گوهران و سردشت) و 3 بخش (مركزي- گوهران –گافر و پارمون).