پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
شهادت سرلشکر حاج قاسم سلیمانی
احمد محمودی بیان داشت باید جهت حضور حداکثری مردم در انتخابات سال جاری که باشکوه و درخور شاًن و جایگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد تلاش کنیم .
احداث 3 کیلومتر راه روستای بستکان بخش مرکزی از محل اعتبارات ارزش افزوده روستاهای فاقد دهیاری
فرماندار بشاگرد در دیدار با دانشجویان گفت: از نقدهای سازنده دانشجویان و اساتید شهرستان استقبال می‌کنیم.
فرماندار بشاگرد گفت :، اعضاء ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان بشاگرد میبایست در آماده باش کامل باشند
اعضای هیات اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان بشاگرد مشخص شدند
بازدید میدانی فرماندار بشاگرد
احمد محمودی در این مانور گفت حوادث طبیعی خود به خود عامل خسارت نیستند
فرماندار بشاگرد افزود امروز تمام مسئولین و‌مردم حرف اول و آخر شان مقاومت در مقابل دشمن است که این برگرفته از بسیج است
جلسه کمیته برنامه ریزی اعتبار تملک دارایی های سرمایه ای ردیف کاهش آسیب های اجتماعی
بازدید احمد محمودی فرماندار و رئیس ستاد تنطیم بازار و امام جمعه و رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت، رئیس شبکه بهداشت درمان از اصناف شهرستان بشاگرد
به مناسبت هفته بسیج پیاد روی کارکنان
حضور پررنگ کلیه مدیران در مراسمات هفته بسیج
اخبار > فرماندار بشاگرد در دیدار با دانشجویان گفت: از نقدهای سازنده دانشجویان و اساتید شهرستان استقبال می‌کنیم.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٢٠٥ 

 تاریخ:1398/09/17 


فرماندار بشاگرد در دیدار با دانشجویان گفت: از نقدهای سازنده دانشجویان و اساتید شهرستان استقبال می‌کنیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بشاگرد ، به مناسبت فرارسیدن روز دانشجو، جمعی از دانشجویان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان بشاگرد، عصر امروز با فرماندار این شهرستان دیدار داشتند.

 

 

 

 


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بشاگرد ، به مناسبت فرارسیدن روز دانشجو، جمعی از دانشجویان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان بشاگرد، عصر امروز با فرماندار این شهرستان دیدار داشتند.

در این دیدار ابتدا جمعی از دانشجویان و اساتید این دانشگاه مطالبات و مشکلات مردم را در قالب نقد مطرح کردند و از فرماندار شهرستان بشاگرد پاسخ خواستند.

مشکل اشتغال، ملاک انتخاب مدیران اجرایی، عدم نظارت دقیق بر بازار توسط نهادهای مسئول، مشکل راه‌های روستایی شهرستان، اقدامات انجام شده در خصوص شعار سال، بی برنامگی دولت در خصوص سهمیه بندی بنزین و فعالیت‌های انجام گرفته در خصوص جلوگیری از افزایش مواد مخدر صنعتی در شهرستان از جمله مواردی بود که که دانشجویان و اساتید به آن اشاره داشتند که در این دیدار مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

احمد محمودی ضمن تبریک پیشاپیش روز دانشجو در پاسخ به سؤالات دانشجویان گفت: ما در گذشته وابسته به واردات بنزین بودیم و اکنون با تلاش همین دانشجویان در زمینه تولید بنزین خودکفا شده ایم.

وی در پاسخ به سوال اقدامات اخیر دولت در خصوص ایجاد اشتغال در شهرستان بشاگرد گفت: بخش عمده ای از اعتبارات تملک شهرستان به اداره منابع طبیعی و آبخیزداری واگذار شده است و در طرح‌های آبخیزداری که با مشارکت مردم صورت گرفت، تا کنون 175 سازه آبخیزداری در بشاگرد احداث شده است.

فرماندار بشاگرد ادامه داد: با اجرای این طرح و با تسطیح اراضی و زمین‌های کشاورزی و استفاده از این منابع بخش عمده ای از مشکل اشتغال شهرستان حل می‌شود.

محمودی در خصوص طرح نظارت بر بازار بیان داشت: خوشبختانه نظارت دقیق و کاملی بر بازار بشاگرد و قیمت‌ها داریم، اگر غیر از این است دانشجویان ثابت کنند که نظارت نمی‌شود.

وی گفت: دانشجویان در خصوص نظارت و کنترل قیمت‌ها همکاری کنند و هرکدام ناظر افتخاری ما در شهرستان باشند.

فرماندار بشاگرد اظهار داشت: مسئله راه یکی از دغدغه‌های مهم و اصلی شهرستان است و اقدامات قابل توجهی در ماه‌های اخیر صورت گرفته است اما برای بشاگرد کافی نیست.

محمودی افزود: نهضت راه سازی در شهرستان بشاگرد آغاز شده است و تا پایان سال 25 کیلومتر از راه‌های خاکی زیرکوه گافر آسفالت می‌شود.

وی گفت: در حال حاضر جاده‌های بشاگرد نامناسب است و مردم باید خودشان را با وضع فعلی سازگار کنند.

 

فرماندار بشاگرد بیان داشت: پذیرای نقدهای سازنده از سوی دانشجویان و اساتید هستیم و جلسه آینده ستاد توسعه بشاگرد با حضور دانشجویان برگزار خواهد شد.

 

در پایان این مراسم از دانشجویان برتر علمی و آموزشی در دانشگاه آزاد اسلامی بشاگرد تجلیل شد.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

شهرستان بشاگرد

بشاگرد شهرستان نو بنياد بشاگرد در سال ۱۳۸۷ تاسیس و مرکز آن، شهر سردشت است. اين شهرستان محصور بینِ استان‌های هرمزگان و کرمان و سیستان و بلوچستان، با مساحت 9200 كيلومتر مربع و جمعيت 40007 نفر در فاصله 260 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 2 شهر ( گوهران و سردشت) و 3 بخش (مركزي- گوهران –گافر و پارمون).