پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
شهادت سرلشکر حاج قاسم سلیمانی
احمد محمودی بیان داشت باید جهت حضور حداکثری مردم در انتخابات سال جاری که باشکوه و درخور شاًن و جایگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد تلاش کنیم .
احداث 3 کیلومتر راه روستای بستکان بخش مرکزی از محل اعتبارات ارزش افزوده روستاهای فاقد دهیاری
فرماندار بشاگرد در دیدار با دانشجویان گفت: از نقدهای سازنده دانشجویان و اساتید شهرستان استقبال می‌کنیم.
فرماندار بشاگرد گفت :، اعضاء ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان بشاگرد میبایست در آماده باش کامل باشند
اعضای هیات اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان بشاگرد مشخص شدند
بازدید میدانی فرماندار بشاگرد
احمد محمودی در این مانور گفت حوادث طبیعی خود به خود عامل خسارت نیستند
فرماندار بشاگرد افزود امروز تمام مسئولین و‌مردم حرف اول و آخر شان مقاومت در مقابل دشمن است که این برگرفته از بسیج است
جلسه کمیته برنامه ریزی اعتبار تملک دارایی های سرمایه ای ردیف کاهش آسیب های اجتماعی
بازدید احمد محمودی فرماندار و رئیس ستاد تنطیم بازار و امام جمعه و رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت، رئیس شبکه بهداشت درمان از اصناف شهرستان بشاگرد
به مناسبت هفته بسیج پیاد روی کارکنان
حضور پررنگ کلیه مدیران در مراسمات هفته بسیج
اخبار > احمد محمودی بیان داشت باید جهت حضور حداکثری مردم در انتخابات سال جاری که باشکوه و درخور شاًن و جایگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد تلاش کنیم .


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٤٣٨ 

 تاریخ:1398/10/06 


احمد محمودی بیان داشت باید جهت حضور حداکثری مردم در انتخابات سال جاری که باشکوه و درخور شاًن و جایگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد تلاش کنیم .

فرماندار بشاگرد گفت : یاید زمینه ساز مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنیم که مردم به ما و بی طرفی ما مطمئن شوند و در نهایت اعتماد سازی صورت پذیرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بشاگرد جلسه شورای اداری در سالن اجتماعات این فرمانداری برگزار شد

فرمانداربشاگرد  ضمن تقدیر و تشکر از اعضای محترم شورای اداری پیرو دستور کار جلسه در خصوص انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی  و سپری شدن تعدادی از فرایند های اجرایی آن مطالبی را عرض کردند.            

ایشان ادامه دادند ما دستگاه های اجرائی مسئول حسن اجرای قانون انتخابات در طول فرایند های آن هستیم که این فرایند ها شامل قبل- حین - بعد از برگزاری انتخابات است .

جناب آقای محمودی تصریح کردند همه ی مدیران و دست اندرکاران باید تلاش کنند جهت حضور حداکثری مردم در انتخابات سال جاری که باشکوه و درخور شاًن و جایگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد.

و ادامه دادند در صورتی می توانیم زمینه ساز مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم سازیم که مردم به ما و بی طرفی ما مطمئن شوند و در نهایت اعتماد سازی صورت پذیرد.

فرماندار بشاگرد افزود چه فردی که برای بار اول داوطلب شده و چه افرادی که بارها سابقه حضور در انتخابات را دارند هیچ تفاوتی برای ما ندارند و قابل احترام هستند. ایشان در ادامه تاکید کردند کلیه مدیران دستگاه های اجرایی لیست کاملی از ماشین آلات ، مهمانسراها و تجهیزات و امکانات اداری و پرسنل در خصوص استفاده در ایام انتخابات به ستاد انتخابات شهرستان اعلام کنند.

در پایان فرماندار محترم شهرستان بشاگرد تاکید کردند دستگاه های اجرایی باید برنامه ریزی های  لازم را درخصوص حضور  در کنگره 1500 شهید استان داشته باشند و تمامی اعضای شورای اداری شهرستان در این زمینه همکاری لازم را انجام دهند.

 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

شهرستان بشاگرد

بشاگرد شهرستان نو بنياد بشاگرد در سال ۱۳۸۷ تاسیس و مرکز آن، شهر سردشت است. اين شهرستان محصور بینِ استان‌های هرمزگان و کرمان و سیستان و بلوچستان، با مساحت 9200 كيلومتر مربع و جمعيت 40007 نفر در فاصله 260 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 2 شهر ( گوهران و سردشت) و 3 بخش (مركزي- گوهران –گافر و پارمون).