پنج شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٩
آخرین اخبار
بازدید فرماندار بشاگرد
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور با همراهی استاندار هرمزگان از محورهای مهم ارتباطی در بشاگرد بازدید کردند
بازید احمد محمودی فرماندار بشاگرد از محور زیر کوه بخش گافرو پارامون
به مناسبت روز ملی ثبت احوال
دیدار جناب سرهنگ سلیمانی فرماندهی ناحیه مقاومت سپاه بشاگرد با فرماندار و کارکنان فرمانداری
نشست خبری فرماندار بشاگرد با اصحاب رسانه شهرستان
دیدار فرماندار بشاگرد و مدیر ان دستگاههای اجرایی با امام جمعه شهرستان
غبار رویی گلزار شهدای گمنام شهر سردشت و شهید دوستکی
دستگاههای اجرایی شهرستان باید از همین حالا پیگیری لازم جهت تکمیل پروژه های نیمه تمام خود را انجام دهند تا شاهد افتتاح این پروژه ها در هفته دولت باشیم
قالب پروژه انتقال آب از سد جگين به شهر سردشت به صورت ویدئو کنفرانس به ریاست جمهوری با حضور مهندس جانباز مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ، مهندس مدرس معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار
مشکلات اصلی مردم بخش گافر و پارامون در محور پشت کوه، زیر کوه نیاز مبرم احداث یک پل بیلی می باشد
کنکور برای اولین بار در بشاگرد برگزار می‌شود
به مناسبت ۱۴تیرماه روز شهرداری و دهیاری ها صورت گرفت:
اخبار > کنکور برای اولین بار در بشاگرد برگزار می‌شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٢٠٦٢ 

 تاریخ:1399/04/15 


کنکور برای اولین بار در بشاگرد برگزار می‌شود

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بشاگرد به ریاست یوسف حسینی معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی فرماندار در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

 

 

 

 


یوسف حسینی  ضمن عرض تبریک به مناسبت میلاد امام رضا (ع) و ۱۴ تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها، انتصاب جناب سرگرد ساغری فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان بشاگرد را تبریک گفت و در ابتدای جلسه از پیگیری های فرماندار محترم شهرستان، مدیر کل آموزش و پرورش استان و رئیس آموزش و پرورش شهرستان بشاگرد بابت مهیا نمودن مقدمات برگزاری اولین آزمون سراسری در شهرستان بشاگرد تقدیر و تشکر کرد.

یوسف حسینی تصریح کرد: این آزمون سرنوشت تلاش چندین سالانه دانش آموزان را رقم میزند بنابراین از اهمیت بالایی برخوردار است و لازم است همه دست اندرکاران تمامی امکانات را جهت هر چه بهتر برگزار شدن این مهم در اختیار قرار داده تا به بهترین شکل برگزار شود.

معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری بشاگرد در ادامه بر لزوم آمادگی دستگاههای مجری به ویژه ادارات برق، آب، شهرداری و آتش نشانی، نیروی انتظامی، بسیج، بهداشت و درمان و اورژانس تاکید کرد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

شهرستان بشاگرد

بشاگرد شهرستان نو بنياد بشاگرد در سال ۱۳۸۷ تاسیس و مرکز آن، شهر سردشت است. اين شهرستان محصور بینِ استان‌های هرمزگان و کرمان و سیستان و بلوچستان، با مساحت 9200 كيلومتر مربع و جمعيت 40007 نفر در فاصله 260 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 2 شهر ( گوهران و سردشت) و 3 بخش (مركزي- گوهران –گافر و پارمون).