سه شنبه ١٤ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
قالب پروژه انتقال آب از سد جگين به شهر سردشت به صورت ویدئو کنفرانس به ریاست جمهوری با حضور مهندس جانباز مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ، مهندس مدرس معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار
مشکلات اصلی مردم بخش گافر و پارامون در محور پشت کوه، زیر کوه نیاز مبرم احداث یک پل بیلی می باشد
کنکور برای اولین بار در بشاگرد برگزار می‌شود
به مناسبت ۱۴تیرماه روز شهرداری و دهیاری ها صورت گرفت:
در این بازدید بر استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی بین ارباب رجوع و نیروهای ادارات، گندزدایی‌های روزانه و لزوم انجام پروتکل‌های بهداشتی تاکید ویژه شد
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان بشاگرد گفت :ازدواج در بشاگرد یکی از آداب ورسوم است که از گذشته تا کنون سبب تحمیل هزینه های زیاد به روی دست خانواده ها شده ودر برخی از مناطق نیز به یک تعهد عرفی تیز تبدیل شده است .
عملیات بازگشایی قطعه دوم از روستای سیت ماسیتی تادرشهر
احمد محمودی فرماندار شهرستان بشاگرد در پیامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و یارانش، هفته قوه قضائیه را به تمام خدمتگزاران این عرصه تبریک و تهنیت گفت.
برترین های اصناف شهرستان بشاگرد
وی گفت: متاسفانه در روستاهای شهرستان مراسم عروسی و عزاداری برگزار شده و به یک باره در وضعیت هشدار قرار گرفته اند
کار گروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان به ریاست یوسف حسینی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار در سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد
آغاز عملیات اجرایی پروژه آسفالت محوربند بارک به گوهران
احمد محمودی فرماندار شهرستان بشاگرد به مناسبت سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و قیام تاریخی ۱۵ خرداد پیامی صادر کرد
اخبار > کنکور برای اولین بار در بشاگرد برگزار می‌شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٢٠٦٢ 

 تاریخ:1399/04/15 


کنکور برای اولین بار در بشاگرد برگزار می‌شود

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بشاگرد به ریاست یوسف حسینی معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی فرماندار در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

 

 

 

 


یوسف حسینی  ضمن عرض تبریک به مناسبت میلاد امام رضا (ع) و ۱۴ تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها، انتصاب جناب سرگرد ساغری فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان بشاگرد را تبریک گفت و در ابتدای جلسه از پیگیری های فرماندار محترم شهرستان، مدیر کل آموزش و پرورش استان و رئیس آموزش و پرورش شهرستان بشاگرد بابت مهیا نمودن مقدمات برگزاری اولین آزمون سراسری در شهرستان بشاگرد تقدیر و تشکر کرد.

یوسف حسینی تصریح کرد: این آزمون سرنوشت تلاش چندین سالانه دانش آموزان را رقم میزند بنابراین از اهمیت بالایی برخوردار است و لازم است همه دست اندرکاران تمامی امکانات را جهت هر چه بهتر برگزار شدن این مهم در اختیار قرار داده تا به بهترین شکل برگزار شود.

معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری بشاگرد در ادامه بر لزوم آمادگی دستگاههای مجری به ویژه ادارات برق، آب، شهرداری و آتش نشانی، نیروی انتظامی، بسیج، بهداشت و درمان و اورژانس تاکید کرد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

شهرستان بشاگرد

بشاگرد شهرستان نو بنياد بشاگرد در سال ۱۳۸۷ تاسیس و مرکز آن، شهر سردشت است. اين شهرستان محصور بینِ استان‌های هرمزگان و کرمان و سیستان و بلوچستان، با مساحت 9200 كيلومتر مربع و جمعيت 40007 نفر در فاصله 260 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 2 شهر ( گوهران و سردشت) و 3 بخش (مركزي- گوهران –گافر و پارمون).