پنج شنبه ٠٣ تير ١٤٠٠
اخبار > کنکور برای اولین بار در بشاگرد برگزار می‌شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٢٠٦٢ 

 تاریخ:1399/04/15 


کنکور برای اولین بار در بشاگرد برگزار می‌شود

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بشاگرد به ریاست یوسف حسینی معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی فرماندار در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

 

 

 

 


یوسف حسینی  ضمن عرض تبریک به مناسبت میلاد امام رضا (ع) و ۱۴ تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها، انتصاب جناب سرگرد ساغری فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان بشاگرد را تبریک گفت و در ابتدای جلسه از پیگیری های فرماندار محترم شهرستان، مدیر کل آموزش و پرورش استان و رئیس آموزش و پرورش شهرستان بشاگرد بابت مهیا نمودن مقدمات برگزاری اولین آزمون سراسری در شهرستان بشاگرد تقدیر و تشکر کرد.

یوسف حسینی تصریح کرد: این آزمون سرنوشت تلاش چندین سالانه دانش آموزان را رقم میزند بنابراین از اهمیت بالایی برخوردار است و لازم است همه دست اندرکاران تمامی امکانات را جهت هر چه بهتر برگزار شدن این مهم در اختیار قرار داده تا به بهترین شکل برگزار شود.

معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری بشاگرد در ادامه بر لزوم آمادگی دستگاههای مجری به ویژه ادارات برق، آب، شهرداری و آتش نشانی، نیروی انتظامی، بسیج، بهداشت و درمان و اورژانس تاکید کرد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

شهرستان بشاگرد

بشاگرد شهرستان نو بنياد بشاگرد در سال ۱۳۸۷ تاسیس و مرکز آن، شهر سردشت است. اين شهرستان محصور بینِ استان‌های هرمزگان و کرمان و سیستان و بلوچستان، با مساحت 9200 كيلومتر مربع و جمعيت 40007 نفر در فاصله 260 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 2 شهر ( گوهران و سردشت) و 3 بخش (مركزي- گوهران –گافر و پارمون).