شنبه ٢٥ ارديبهشت ١٤٠٠
آخرین اخبار
بازدید فرماندار بشاگرد
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور با همراهی استاندار هرمزگان از محورهای مهم ارتباطی در بشاگرد بازدید کردند
بازید احمد محمودی فرماندار بشاگرد از محور زیر کوه بخش گافرو پارامون
به مناسبت روز ملی ثبت احوال
دیدار جناب سرهنگ سلیمانی فرماندهی ناحیه مقاومت سپاه بشاگرد با فرماندار و کارکنان فرمانداری
نشست خبری فرماندار بشاگرد با اصحاب رسانه شهرستان
دیدار فرماندار بشاگرد و مدیر ان دستگاههای اجرایی با امام جمعه شهرستان
غبار رویی گلزار شهدای گمنام شهر سردشت و شهید دوستکی
دستگاههای اجرایی شهرستان باید از همین حالا پیگیری لازم جهت تکمیل پروژه های نیمه تمام خود را انجام دهند تا شاهد افتتاح این پروژه ها در هفته دولت باشیم
قالب پروژه انتقال آب از سد جگين به شهر سردشت به صورت ویدئو کنفرانس به ریاست جمهوری با حضور مهندس جانباز مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ، مهندس مدرس معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار
مشکلات اصلی مردم بخش گافر و پارامون در محور پشت کوه، زیر کوه نیاز مبرم احداث یک پل بیلی می باشد
کنکور برای اولین بار در بشاگرد برگزار می‌شود
به مناسبت ۱۴تیرماه روز شهرداری و دهیاری ها صورت گرفت:
اخبار > به مناسبت روز ملی ثبت احوال


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٣٤٧٦ 

 تاریخ:1399/10/03 


به مناسبت روز ملی ثبت احوال

احمد محمودی گفت :سازمان ثبت‌ احوال کشور به دلیل در اختیار داشتن اسناد و هویت و تابعیت فردی و آمارهای حیاتی یکی از ارکان مهم حکومت تلقی می شود.ارائه خدمات عمومی به یکایک مردم و اطلاعات ویژه جمعیتی و ارکان حکومت از ویژگی‌های اختصاصی و انحصاری این سازمان است.

 

 

 

 


 

فرماندار بشاگرد طی پیامی سوم دی ماه سالروز ملی ثبت احوال را تبریک گفت.جناب آقای احمد محمودی در این پیام آورده است:

سازمان ثبت‌ احوال کشور به دلیل در اختیار داشتن اسناد و هویت و تابعیت فردی و آمارهای حیاتی یکی از ارکان مهم حکومت تلقی می شود.ارائه خدمات عمومی به یکایک مردم و اطلاعات ویژه جمعیتی و ارکان حکومت از ویژگی‌های اختصاصی و انحصاری این سازمان است. 

 با توجه به صدور اولین شناسنامه به نام فاطمه ایرانی در سال ۱۲۹۷ سوم دی ماه با تصویب شورای فرهنگ عمومی کشور به عنوان روز ثبت احوال در تقویم رسمی کشور ثبت شده است. 

 سازمان ثبت احوال کشور به عنوان مرجع امور هویتی ایرانیان دستاوردهای ارزشمندی در زمینه هویت بخشی و صیانت از حقوق شهروندان با ثبت به موقع وقایع حیاتی چهار گانه داشته و بستر خدمات هویت الکترونیکی بر پایه اساسی ترین درگاه اطلاعاتی را ایجاد کرده است و امسال با توجه به وضعیت موجود در جامعه به خاطر ویروس منحوس کرونا بیشتر خدمات مردم غیر حضوری انجام می گیرد و دستگاههای خدمات رسان هم از پایگاه اطلاعاتی سازمان ثبت احوال تغذیه می‌شوند و این نشان از هوشمند بودن سیستم این سازمان مهم است. 

با توجه به امنیت هویت در فضای مجازی که سازمان ثبت احوال ایجاد کرده است مطمئناً منشاء خدمات فراگیری با آرامش خاطر در جامعه خواهد شد. 

اینجانب فرا رسیدن سالروز ملی ثبت احوال را به کلیه خدمتگزاران در این نهاد تبریک عرض نموده و از خدمات کارکنان مجموعه ثبت احوال شهرستان بشاگرد تقدیر و تشکر می نمائیم و امیدواریم در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و سازمان ثبت احوال کشور همچنان موفق و موید باشند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

شهرستان بشاگرد

بشاگرد شهرستان نو بنياد بشاگرد در سال ۱۳۸۷ تاسیس و مرکز آن، شهر سردشت است. اين شهرستان محصور بینِ استان‌های هرمزگان و کرمان و سیستان و بلوچستان، با مساحت 9200 كيلومتر مربع و جمعيت 40007 نفر در فاصله 260 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 2 شهر ( گوهران و سردشت) و 3 بخش (مركزي- گوهران –گافر و پارمون).