جمعه ٠٩ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
شهادت سرلشکر حاج قاسم سلیمانی
احمد محمودی بیان داشت باید جهت حضور حداکثری مردم در انتخابات سال جاری که باشکوه و درخور شاًن و جایگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد تلاش کنیم .
احداث 3 کیلومتر راه روستای بستکان بخش مرکزی از محل اعتبارات ارزش افزوده روستاهای فاقد دهیاری
فرماندار بشاگرد در دیدار با دانشجویان گفت: از نقدهای سازنده دانشجویان و اساتید شهرستان استقبال می‌کنیم.
فرماندار بشاگرد گفت :، اعضاء ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان بشاگرد میبایست در آماده باش کامل باشند
اعضای هیات اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان بشاگرد مشخص شدند
بازدید میدانی فرماندار بشاگرد
احمد محمودی در این مانور گفت حوادث طبیعی خود به خود عامل خسارت نیستند
فرماندار بشاگرد افزود امروز تمام مسئولین و‌مردم حرف اول و آخر شان مقاومت در مقابل دشمن است که این برگرفته از بسیج است
جلسه کمیته برنامه ریزی اعتبار تملک دارایی های سرمایه ای ردیف کاهش آسیب های اجتماعی
بازدید احمد محمودی فرماندار و رئیس ستاد تنطیم بازار و امام جمعه و رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت، رئیس شبکه بهداشت درمان از اصناف شهرستان بشاگرد
به مناسبت هفته بسیج پیاد روی کارکنان
حضور پررنگ کلیه مدیران در مراسمات هفته بسیج
اخبار > شهرستان بشاگرد با مقیاس جمعتی که دارد دارای نیروهای توانمند در سطح شهرستان و استان است که می توانند در هر منصب و پست و مقامی مدیریت کنند


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٥٢٢ 

 تاریخ:1398/07/11 


شهرستان بشاگرد با مقیاس جمعتی که دارد دارای نیروهای توانمند در سطح شهرستان و استان است که می توانند در هر منصب و پست و مقامی مدیریت کنند

احمد نفیسی در آئین تودیع و معارفه معاون سیاسی فرمانداری شهرستان بشاگرد اظهار کرد: شهرستان بشاگرد با مقیاس جمعتی که دارد دارای نیروهای توانمند در سطح شهرستان و استان است که می توانند در هر منصب و پست و مقامی مدیریت کنند

 

 

 

 


مراسم آیین تکریم و معارفه معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار و بخشدار گوهران با حضور دکتر نفیسی مدیر کل دفتر سیاسی و انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری هرمزگان در محل سالن اجتماعات فرمانداری بشاگرد برگزار شد

احمد نفیسی در آئین تودیع و معارفه معاون سیاسی فرمانداری شهرستان بشاگرد اظهار کرد: شهرستان بشاگرد با مقیاس جمعتی که دارد دارای نیروهای توانمند در سطح شهرستان و استان است که می توانند در هر منصب و پست و مقامی مدیریت کنند.

وی افزود: مردم و مسئولان شهرستان بشاگرد با ویژگی های خاص منطقه و با ولایت پذیری و ولایت مداری به عنوان شاخص های خوب شهرستان در استان هرمزگان هستند.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری هرمزگان عنوان کرد: این نیروها اگر کمی به خود باوری دست پیدا کنند اطمینان داریم که مشکلات را در حوزه های مختلف مرتفع می کنند.

وی با اشاره به اینکه کار و شغل یک امر ملی است، گفت: به همین منظور مقام معظم رهبری سال جاری را به نام اشتغال و رونق تولید نامگذاری کرده اند تا همه مسئولان برای این موضوع خدمات رسانی کنند.

نفیسی تصریح کرد: رای دادن حق الناس است و از این حق باید پاسداری شود و در این مسیر همه دستگاه ها و مردم با مشارکت حداکثری خود برای مشروعیت نظام تلاش کنند.

وی ابراز امیدواری که مردم بشاگرد با مشارکت حداکثری و حضور در پای صندوق های رای، حماسه به یادماندنی خلق کنند و بالاترین نرخ حضور را به خود اختصاص دهند.

گفتنی است؛ در این آیین از زحمات چند ساله « عباس رجبی پور » تقدیر و « یوسف حسینی » به عنوان معاون سیاسی فرمانداری بشاگرد معرفی شد.

وهمچنین شهریار رنجبری به عنوان بخشدار جدید بخش گوهران معرفی شد
 


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : -----------------

شهرستان بشاگرد

بشاگرد شهرستان نو بنياد بشاگرد در سال ۱۳۸۷ تاسیس و مرکز آن، شهر سردشت است. اين شهرستان محصور بینِ استان‌های هرمزگان و کرمان و سیستان و بلوچستان، با مساحت 9200 كيلومتر مربع و جمعيت 40007 نفر در فاصله 260 كيلومتري مركز استان قرار دارد. شامل 2 شهر ( گوهران و سردشت) و 3 بخش (مركزي- گوهران –گافر و پارمون).