اخبار > به گزارش روابط عمومی فرمانداری بشاگرد ؛ امروز چهارشنبه 21 دیماه 1401 جلسه شورای اداری شهرستان بشاگرد با ریاست دادعلی زاده فرماندار شهرستان بشاگرد و با حضورغلامی امام جمعه شهرستان ، اعضای شورای اداری و شورای شهر در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٢١٣٩ 

 تاریخ:1401/10/21 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری بشاگرد ؛ امروز چهارشنبه 21 دیماه 1401 جلسه شورای اداری شهرستان بشاگرد با ریاست دادعلی زاده فرماندار شهرستان بشاگرد و با حضورغلامی امام جمعه شهرستان ، اعضای شورای اداری و شورای شهر در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بشاگرد ؛ امروز چهارشنبه 21دیماه 1401 جلسه شورای اداری شهرستان بشاگرد با ریاست دادعلی زاده فرماندار شهرستان بشاگرد و با حضورغلامی امام جمعه شهرستان ، اعضای شورای اداری و شورای شهر در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری بشاگرد ؛ صبح امروز چهارشنبه 21دیماه 1401 جلسه شورای اداری شهرستان بشاگرد با ریاست دادعلی زاده فرماندار شهرستان بشاگرد و با حضورغلامی امام جمعه شهرستان ، اعضای شورای اداری و شورای شهر در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد. جلسه با دستور کار 1-بررسی مصوبات سفر استاندار2-بررسی مصوبات شورای اداری شهرستان3-گزارش مدیران از پرژوه های قابل افتتاج و کلنگ زنی در دهه فجر در این جلسه مدیران دستگاههای اجرایی به ارائه گزارش از روند پیشرفت پروژه های قابل افتتاح در دهه فجر مربوط به دستگاههای خود پرداختند. دادعلی زاده فرماندارشهرستان بشاگرد: فرارسیدن میلاد حضرت فاطمه سلام الله علیها و روز زن را تبریک گفتند. فرماندار بشاگرد نیز در پایان به جمع بندی از گزارشهای داده شده توسط مدیران اجرایی شهرستان،نسبت به تسریع در به تکمیل کردن پروژه ها تا ایام دهه فجر تأکید کردند. دادعلی زاده با اشاره به اینکه مسولان باید خادم مردم بودن را در عمل ثابت کنند، بیان کرد: ترک فعل و سهل انگاری در انجام وظیفه سازمانی قابل قبول نیست و از نظر قانونی نیز برای مدیران مسوولیت خواهد داشت.


.انتهای پیام


خروج